Podporujeme

Honza Tománek

Honza Tománek je úspěšným handicapovaným sportovcem a reprezentantem ČR v handcyclingu, disciplíně silniční para-cyklistiky.

Pesoklub Dobříš, o.s

Pesoklub Dobříš, o.s. je sdružení lidí, kteří mají rádi psy, chtějí s nimi smysluplně trávit svůj volný čas a též chtějí pomoci psům opuštěným a ztraceným nebo týraným.

MFK Dobříš

MFK Dobříš

MFK Dobříš, klub s 85 letou historií, patří k tradičním účastníkům krajských soutěží. Dobříšský fotbal vždy stavěl na vlastních odchovancích a proto zažíval období úspěchů, ale i porážek a zklamání. Měl ale štěstí, že při něm stálo vždy dost nadšenců a přátel, kteří mu pomohli vždy znovu na nohy a pomáhají dodnes.

Svatební květonový den

Svatební květinový den na dobříšském zámku Obsahem je ukázka příprav květin a floristická práce nejenom pro svatební den. Vyvrcholením je módní přehlídka svat. šatů a dokonale připravených nevěst, přehlídka svatebních kytic a dekorací, nevěsty líčí Ivo Špés, slavnostní svatební aranžování luxusních limuzín zn.Lexus, ochutnávka vín, ukázka šperků,cukrářských prací atd.

Hvězdárna Žebrák

Hvězdárna Žebrák

Už od roku 1954 září na jižním okraji města Žebrák stříbrná kopule hvězdárny. Přesně o 50 let později obnovilo její činnost Sdružení Hvězdárna Žebrák. Probíhají zde astronomická pozorování pro veřejnost, výstavy, přednášky, multimediální programy, astronomický kroužek pro mládež, pořady pro školy…

Střední odborná škola stavební a zahradnická

Střední odborná škola stavební a zahradnická

Střední odborná škola stavební a zahradnická nabízí vzdělávání ve čtyřletých studijních a tříletých učebních oborech. Studijní obory jsou zakončeny maturitou, učební obory výučním listem. Na tříleté učební obory se dá navázat v rámci dvouletého denního nástavbového studia zakončeného maturitou. Maturitu lze získat i v rámci tříletého dálkového studia, které je určeno především jako vzdělávání pracujících.

Bohemian Rhapsody Quarter Show

Bohemian Rhapsody Quarter Show

Jediné závody pod hlavičkou americké organizace, která sdružuje chovatele koní plemene American Quarter Horse po celém světě. Jedná se o chovatelskou show, kde změří svoje síly primárně koně tohoto jednoho plemene. Soutěžit se bude v různých westernových disciplínách včetně dobytkářských. K vidění bude tedy bohatý program. Cílem akce je podpořit chov tohoto výjimečného plemene v ČR.