Dřevěné palubky vysoké kvality

Vypadané suky, zlámaná pera, vylomené drážky – tak takové palubky u nás neshánějte. Dodáváme pouze a jedině zboží od prověřených dodavatelů, kteří palubky vyrábět umějí. Práce s kvalitním materiálem je snazší a výsledek odpovídá vašim představám. Za perfektní palubky přitom nezaplatíte víc – kvalita je u nás standard!

 

Vyberte si v našem katalogu svůj profil

 

 

Jděte tam, kde si můžete vybrat

palubka-softline-profil-mensi.jpg, 1,2kB

Když něco potřebujete, zpravidla nemáte čas čekat. Vyhněte se prodejcům, kteří mají na skladě pouze vzorky a čekají, co si objednáte. Stejně jako vy, i my máme rádi široký výběr. Nabízené palubky si u nás můžete nejen prohlédnout, ale také zakoupit a ihned odvézt. Snadno si představíte, jak bude vaše obložení či podlaha vypadat, při použití různých typů palubek. Není třeba objíždět všechny prodejny – v Biosu najdete všechny palubky na jednom místě a čerpáte z nadstandardních skladových zásob. To vám ušetří čas, nervy a nakonec i práci.

Rovný řez – skvělý výsledek

Při pokládání či obkládání, je nezbytné krátit palubky rovně. Jen tak docílíte perfektního výsledku. Ne každý je vybaven potřebným nářadím vysoké kvality. My ano. Zakoupené palubky vám zkrátíme podle vašich požadavků. Doma už je jen připevníte a máte hotovo – bez zbytečného nepořádku a nevzhledných mezer.

Specialisté BIOS znají

Palubky z Biosu znají nejen zruční kutilové, ale také odborníci na slovo vzatí – tesaři, truhláři atd. I oni poznali výhody nákupu kvalitních palubek. Věřte, že profesionál nenakoupí všude. Vyžaduje odborné znalosti, široký výběr, dokonalou kvalitu, individuální přístup a atraktivní ceny. Dbáme na to, abychom tato kritéria bezezbytku splňovali. Živnostníkům nabízíme zajímavé výhody. Využijte poptávkový formulář, ke zjištění vašich možností.

 
Pobočky
Prodejna Dobříš
U Pivovaru 1898, 263 01 Dobříš
Tel.: 318 521 075
Email: prodejna@biossro.cz
Prodejna Česká Lípa
Plynárenská 835, 470 01 Česká Lípa
Tel.: 725 84 81 84
Email: prodejnacl@biossro.cz

Pondělí - Pátek   6:30 - 18:00 hod.
Sobota               8:00 - 12:00 hod.

Pondělí - Pátek   7:00 - 18:00 hod.
Sobota               8:00 - 12:00 hod.