O firmě BIOS s.r.o. ( dříve BIOS Dobříš s.r.o. )

 

Bios s.r.o. – největší výrobce vazníků v ČR

Vážený zákazníku,

dovolte, abychom Vás informovali o tom, že společnost Bios s.r.o. se sídlem v Dobříši převzala od listopadu 2012 výrobu společnosti Greko s.r.o. v České Lípě.

Bios s.r.o. je tradičním výrobcem a dodavatelem střešních konstrukcí a více než čtyřicet let výroby dřevěných vazníků znamená nejdelší tradici tohoto výrobního oboru v Evropě.

Převzetím výroby byla dovršena další etapa rozvoje společnosti Bios s.r.o., která se tím stala největším výrobcem střešních konstrukcí v České republice.

Společnost Bios s.r.o. neustále zvyšuje svou produkci výrobků v tomto oboru a odkup výrobního areálu a převzetí kmenových zaměstnanců společnosti Greko s.r.o. byl tedy dalším krokem v její úspěšné expanzi v ČR.

Rádi bychom Vás informovali, že veškeré služby společnosti Bios s.r.o. jsou přednostně vedeny zájmem a požadavky zákazníků a jsou poskytovány na nejvyšší technologické a kvalitativní úrovni, splňující platné normy a plnící certifikát ISO9001 .

Společnost Bios s.r.o. je přesvědčena, že může všem našim zákazníkům nabídnout špičkovou kvalitu dodávaných výrobků i souvisejících služeb a současně poskytnout zázemí největšího výrobce vazníků v ČR.

Velice nás těší, že Vám můžeme poskytnout tuto informaci a zároveň se těšíme na příští spolupráci.

Mgr. Tomáš Helebrant
Obchodní náměstek Bios s.r.o.

 
 

Bios Dobříš - Historie a tradice

historie-bios-sedlcany-mensi.jpg, 5kB

Závod BIOS působí na českém trhu v oboru dřevěných konstrukcí a dřevostaveb již od roku 1965. Příhradové vazníky, lisované styčníkovými deskami s prolisovanými trny se jako první v celé východní Evropě začali vyrábět právě u nás v Dobříši, a to v roce 1970.

Více: Historie Bios Sedlčany

 

Současnost

logo_mensi.gif, 4,4kB Historické logo

Hlavním výrobním programem současného BIOSu jsou především tradiční příhradové styčníkové vazníky. Kromě vazníkových konstrukcí provádíme rovněž klasické, tesařsky vázané krovy a střešní konstrukce . V rámci programu Pro dokonalou střechu nabízíme střechy na klíč, tedy práce pokrývačské, klempířské a všechny ostatní, které se střechou souvisejí.

V našem areálu na Dobříši dále provozujeme Dřevoprodej, obchod nejen dřevařskými materiály a Zakázkové truhlářství.

Nabízíme Vám naše mnohaleté zkušenosti a know-how získané vývojem a výrobou dřevěných konstrukcí. Dostatečnou zárukou Vám mohou být tisíce kvalitních a fungujících střech, statisíce m2 střešních ploch s vazníkovými krovy a nespočet spokojených zákazníků, kteří se k nám stále rádi vracejí k další spolupráci.

Více sekce: Střechy

Kvalita

ISO 9001:2001ISO 9001:2008

Jsme držiteli certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2008. Tato kvalitativní norma je pro nás určující. Jednotlivé fáze každé zakázky, od samotného návrhu a výroby až po montáž, jsou velmi důrazně a pečlivě dozorovány. Vysoká kvalita a jakost našich produktů, spolu se spokojeným zákazníkem jsou pro nás prvořadým cílem.

 

Cech  klempířů, pokrývačů a tesařů České republikyZáruka profesionální kvality členů Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů České republiky

Dle této známky kvality, která je udělována jen prověřeným členům Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů, je možno rozpoznat kvalitní klempířské, pokrývačské a tesařské firmy.

Certifikáty
Slovo ředitele BIOSu

 

Kontaktní údaje

BIOS s.r.o.
U Pivovaru 1898, 263 01 Dobříš 

spol. je zapsána v OR Měst. soudu v Praze, oddíl C, vložka č. 30423
Základní kapitál: 8 116 000,- Kč 
ČS a.s. Dobříš, č.ú. 528990399 / 0800 
IČO: 00670081 
DIČ: CZ00670081 

Tel.: 318 521 075
GSM brána: 602 420 864 
Fax: 318 521 167 
E-mail:info@biossro.cz
Web:www.biosdobris.cz

BIOS Dobříš na mapě:


Zvětšit mapu